Корзина
495 отзывов
Увага! Магазин працює ONLINE! Встигни купити
Інтернет-магазин "Еко-Меблі"
+380974854485
+380667773764
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Ортопедичні подушки

Третину свого життя людина проводить уві сні. Від якості нічного відпочинку залежать працездатність і настрій. Для хорошого сну має велике значення вибір подушки. Відсутність бажаної бадьорості, болі в шиї і плечах, інші неприємні прояви далеко не завжди виникають через звичайний брак часу на сон. Нерідко причина криється в неправильно підібраної подушки. Далеко не всі люди надають великого значення її вибору, але подібний підхід загрожує дискомфортом під час сну і навіть виникненням проблем зі здоров'ям.

Ортопедична подушка - ціна від виробника

Важливо, щоб шийний відділ хребта і голова людини перебували в правильному положенні. Для того, щоб вирішити проблеми зі сном, рекомендується придбати особливу подушку - ортопедичну. Вона розроблена з урахуванням необхідних анатомічних вимог. Завдяки властивостям матеріалів і раціональної формі така подушка забезпечує оптимальне положення шиї і голови, сприяє необхідної релаксації м'язів і зв'язок. Відгуки на ортопедичні подушки показують, що їх використання допомагає поліпшити сон і загальне самопочуття. Багато відгуків свідчать, що поліпшення самопочуття часто відбувається вже після декількох днів використання ортопедичної подушки.

Ортопедичні подушки - які вони бувають

Зараз можна без проблем купити найрізноманітніші ортопедичні подушки - постачальники пропонують великий вибір моделей. У продажу можна зустріти вироби, виконані в нестандартному дизайні - у вигляді футбольного м'яча, стопи або черепахи. Купівля подібної незвичайної та яскравої подушки - відмінна ідея оригінального, і що не менш важливо, корисного подарунка для дитини або дорослого.

Для виготовлення подушок використовують різні матеріали як натуральні, так і синтетичні. В якості наповнювача застосовуються натуральний латекс (спінений сік каучукового дерева), поліуретан, гречане лушпиння, мікрогранули з полістиролу. Чохли зазвичай виготовляють з бавовняної тканини. Зустрічаються анатомічні надувні подушки, які будуть корисною покупкою, перш за все, для мандрівників. Вони не займають багато місця в багажі, забезпечують можливість комфортного відпочинку в довгій поїздці.