Опис товару
Розміри:
Загальні розміри (Ш/Г/В) - 2600/420/1835 мм.
Матеріал: корпус - ДСП, фасад - ДСП
Колір: Дуб Фрегат

Розміри:
Загальні розміри (Ш/Г/В) - 2600/420/1835 мм.
Матеріал: корпус - ДСП, фасад - ДСП
Колір: Дуб Фрегат

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб фрегат |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Вбудований бар | Ні |
| Антресоль | Ні |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2600 мм |
| Глибина стінки | 420 мм |
| Висота стінки | 1835 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Фасади | скло |
| Задня стінка | ДВП |
| Декоративні елементи | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 307 ₴

