Двоспальне ліжко R 160х200 в спальню Candy Дуб Крафт Табако/ Білий Матовий Blonski

Опис товару
Модульна спальня Candy Дуб Крафт Табако/ Білий Матовий Blonski
Вартість ліжка вказана без матраца та основи для нього.
Матеріал: корпус - ДСП 16 мм., фасад - ДСП 16 мм.
Розмір (Ш/Г/В): 166/206/82 см.
Колір : Дуб Крафт Табако / Білий Матовий
Що може бути краще чим отримати ідеально продумані меблі Candy від Blonski за хорошою ціною. Топова комплектація, вишукані дизайнерські рішення, надійна та функціональна фурнітура. Довговічні матеріали та бездоганний вигляд. Купивши ці меблі Ви отрмуєте всі переваги, що описані вище, а також професійну консультацію від наших менеджерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blonski |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий Мат, Дуб Крафт Табако |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 82 см |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | ДСП |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Узголів'я ліжка | ДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 149 ₴
