Шафа розпашна I 2Д в спальню Onyx Німфея Альба / Дуб Крафт Золотий

влевовправо
Опис товару
Модульна спальня Onyx Німфея Альба / Дуб Крафт Золотий
Матеріал: корпус - ДСП 16 мм., стільниця - ДСП 22 мм., фасад - МДФ 19 мм. з плівкою ПВХ, ручки - врізні у фасадах
Розмір (Ш/Г/В): 80.1/58/200 см.
Колір : Білий Мат / Німфея Альба / Дуб Крафт Золотий
Дивлячись на меблі Onyx Blonski розширюється свідомість. Придбавши цю меблеву систему, Ви отримаєте колосальне задоволення від високої якості, широкої функціональності та неперевершеного вигляду. Кількість елементів сприятиме компонуванню будь якого простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blonski |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба, Дуб крафт золотий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Дуб |
| Тип | Шафа |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для білизни | 1 |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Глибина шафи | 580 мм |
| Ширина шафи | 801 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | пластик |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 607 ₴

