Полка навісна U 780 у вітальню Onyx Німфея Альба / Дуб Крафт Золотий Blonski

Опис товару
Меблева модульна система Onyx Німфея Альба / Дуб Крафт Золотий
Матеріал: корпус - ДСП 16 мм.
Розмір (Ш/Г/В): 78/22/25 см.
Колір : Білий Мат / Німфея Альба / Дуб Крафт Золотий
Дивлячись на меблі Onyx Blonski розширюється свідомість. Придбавши цю меблеву систему, Ви отримаєте колосальне задоволення від високої якості, широкої функціональності та неперевершеного вигляду. Кількість елементів сприятиме компонуванню будь якого простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blonski |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 780 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴
