Опис товару
Модульна спальня Прованс Білий Глянець
Розмір (Ш/Г/В) - 920х80х995 мм.
Матеріал : основа - ДСП 16 мм., фасад - дзеркало
Колір : корпус - Білий Глянець
Модульна спальня Прованс Білий Глянець
Розмір (Ш/Г/В) - 920х80х995 мм.
Матеріал : основа - ДСП 16 мм., фасад - дзеркало
Колір : корпус - Білий Глянець
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для офісу, Для дому, Салони краси, HoReCa |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 995 мм |
| Довжина | 920 мм |
| Товщина | 80 мм |
| Ширина | 920 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 624 ₴

