Опис товару
Модульна спальня Луна
Розмір (Ш/Г/В) - 800х22х1000 мм.
Матеріал : основа - ДСП 16 мм., фасад - дзеркало
Колір : корпус - Дуб Крафт
Модульна спальня Луна
Розмір (Ш/Г/В) - 800х22х1000 мм.
Матеріал : основа - ДСП 16 мм., фасад - дзеркало
Колір : корпус - Дуб Крафт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для офісу, Для дому, Салони краси, HoReCa |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 770 ₴

