Опис товару
Модульна спальня Палермо
Загальні розміри (Ш/Г/В) - 920/20/640 мм.
Матеріал: корпус - ДСП, фасад - дзеркало
Колір корпус - дуб сонома

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для офісу, Для дому, Салони краси, HoReCa |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 920 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315 ₴

