Опис товару
Меблева модульна система Бянко
Загальні розміри (Ш/Г/В) - 1800/400/350 мм.
Матеріал: корпус - ДСП, фасад - МДФ, вставка - ДСП
Колір корпус - білий, фасад - білий глянець, вставка - дуб сонома

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Світ меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Тип тумби | пряма |
| Фасади | МДФ |
| Ширина | 1800 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Кількість висувних ящиків | 2 |
| Кількість дверцят | 2 |
| Комплектація дзеркалом | Нет |
| Стан | Нове |
| Форма фасаду | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 997 ₴



