Опис товару
Розміри (Ш/Г/В) - 43/44/76/45 см.
Матеріал - Дерево / Тканина
Колір: Дуб / Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Сірий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | ПВХ |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 960 ₴


