Опис товару
Такий вішак зручно розмістити у гарберобній , спальні чи дитячій.Забезпечить акуратне зберігання вашого одягу.
Висота: 168 см ш 83 гл 43
Матеріал - пластик/метал
Вага брутто 3,85
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, хромований метал |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 83 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Висота | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Для особистого користування, Торгові магазини |
| Прищіпки | Немає |
| Обертовий гачок | Нет |
| Затискач | Немає |
| Покриття | Хромоване |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 142,80 ₴

