Опис товару
Сучасний і стильний,виготовлений з високоякісних матеріалів,такий стіл стане окрасою вашої домівки і улюбленим місцем для застіллля,
Стільниця прямокутна,виконана зі скла,основа-хромована сталь в золотому кольорі.
Колір: чорний мармур/золотий
Розміри 160/90/75 см Вага 56,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | скло |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 420 ₴






