Опис товару
Розмір (Ш/Г/В) - 60/60/76 см., 70/70/76 см., 80/80/76 см.
Матеріал - Метал / Натуральний Шпон
Колір - Чорний / Дуб
Розмір (Ш/Г/В) - 60/60/76 см., 70/70/76 см., 80/80/76 см.
Матеріал - Метал / Натуральний Шпон
Колір - Чорний / Дуб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір виробу | 60/60/76 див. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 780 ₴


