Обідній стіл на кухню,у вітальню Alzano 120 Signal

влевовправо
Опис товару
Стіл,що створює затишок.Сучасний,виготовлений з високоякісних матеріалів.
Розмір (Ш/Г/В) - 120/120/77 см.
Матеріал - МДФ+ кераміка /МДФ
Колір - Білий глянець/горіх
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Кремовий |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір каркасу | Дуб Клондайк, Горіх |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка, скло |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 260 ₴






Відправка з 23 червня 2026