Опис товару
Зручний,компактний стіл для невеликої кухні в класичному стилі.
Розмір (Ш/Г/В) - 102/102*144/75 см.
Матеріал - ламінована дошка /метал
Колір - дуб ремісничий /чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Овальний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1020 мм |
| Ширина столу | 1020 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1440 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1020 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | квадратна |
| Розмір стільниці кухонного столу | Нет |
| Висота кухонного столу | Нет |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Нет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 220 ₴






