Опис товару
Стіл розкладний
Розмір (Ш/Г/В) - 160 x 220/90/76 см.
Матеріал - Метал / МДФ +кераміка
Колір - Білий/матовий чорний
Стіл розкладний
Розмір (Ш/Г/В) - 160 x 220/90/76 см.
Матеріал - Метал / МДФ +кераміка
Колір - Білий/матовий чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 950 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ, Кераміка |
| Каркас, ніжки | МДФ, метал |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 580 ₴






