Барний стілець H - 113 для кухні,літньої тераси,закладу харчування

влевовправо
Опис товару
Сучасний барний табурет-чудовий вибір для кухні чи кафе.
Розміри (Ш/Г/В) - 47/55/85-65 см.
Матеріал: пофарбована сталь / тканина
Колір: білий / чорний/золотий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | барний стілець |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Барний стілець |
| Колір каркасу | Золотий |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина табуретки | 550 мм |
| Висота табуретки | 850 мм |
| Висота сидіння стільця | 650 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 480 |
| Висота | 850 см |
| Глибина | 500 |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | Комплектація підніжкою |
| Подножка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 740 ₴


