Опис товару
Зручний комплект для кухні,тераси,чи дачі.Зручно розміститися за чашкою кави і приємною розмовою.
Розміри: 70/70/75 см
Матеріал - сталь / ламінований МДФ
Колір: дуб сан ремо / чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Нет |
| Каркас, ніжки | метал |
| Розмір стільниці кухонного столу | Нет |
| Стільниця | МДФ |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Нет |
| Форма стільниці столу | квадратна |
| Колір | Дуб Сан-Ремо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 020 ₴

