Опис товару
Стіл розкладний
Розміри: 118 x 158/75/76 см
Матеріал: стільниця - МДФ ламінований, ноги - МДФ ламінований
Кольори: Дуб Сонома, Білий / Дуб Сонома, Білий, Темний Горіх
Стіл розкладний
Розміри: 118 x 158/75/76 см
Матеріал: стільниця - МДФ ламінований, ноги - МДФ ламінований
Кольори: Дуб Сонома, Білий / Дуб Сонома, Білий, Темний Горіх
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1180 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1180 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1580 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Стільниця | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Дуб Сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 520 ₴






