Опис продукту
Розміри: 120/76 см
Матеріали - фарбована сталь / скло
Колір: ноги - античне золото, стільниця - коричневий
Розміри: 120/76 см
Матеріали - фарбована сталь / скло
Колір: ноги - античне золото, стільниця - коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Нет |
| Розмір стільниці кухонного столу | Нет |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Нет |
| Форма стільниці столу | кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 824 ₴


