Опис товару
Модульна спальня Lines
Розмір (Ш/Г/В) 270/62.5/225,5 см.
Матеріали: ДСП / МДФ
Колір: Дуб Карпатія, Лава темно-коричнева

Модульна спальня Lines
Розмір (Ш/Г/В) 270/62.5/225,5 см.
Матеріали: ДСП / МДФ
Колір: Дуб Карпатія, Лава темно-коричнева

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Польща |
| Декоративне підсвічування | не передбачена |
| Зовнішня кутова консоль | не передбачена |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2255 мм |
| Глибина шафи-купе | 625 мм |
| Довжина шафи-купе | 2700 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Декоративні елементи | метал |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | МДФ |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Дошка для прасування | Ні |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Підставка для пилососа | Ні |
| Підставка для праски | Ні |
| Штанга для одягу | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двері | ДСП + МДФ |
| Декор фасаду | ДСП+МДФ |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Карпатія, Лава |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 152 ₴




