Опис товару
Модульна спальня Lines
Вартість вказана без матраца та основи до нього.
Розмір (Ш/Г/В) 284,5/207.5/ см.
Матеріали: ДСП / МДФ
Колір: Дуб Карпатія, Лава темно-коричнева

Модульна спальня Lines
Вартість вказана без матраца та основи до нього.
Розмір (Ш/Г/В) 284,5/207.5/ см.
Матеріали: ДСП / МДФ
Колір: Дуб Карпатія, Лава темно-коричнева

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | МДФ |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 284.5 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Карпатія, Лава |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 656 ₴



