!!!Акція Матрац EMM ортопедичний Sleep&Fly Optima

- В наявності
- Код: 2003160701907
7 461 ₴
- +380 (66) 777-37-64Водафон
Матрац EMM ортопедичний Sleep&Fly; Optima
Матраци Optima з ортопедичним ефектом на основі блоку незалежних пружин. Мінлива статура (наприклад, підростаючі діти) вимагає нових умов нічного відпочинку від м'якого матраца до «середнього «. Зміна пір року також впливає на вибір матраца: взимку – теплий, влітку прохолодний.
Пенополіуретан забезпечує м'ягкість нижньої сторони матраца. Всі матраци обтягнуті тканиною жакард бельгійського виробництва, яка оброблена по спеціальній системі «Hotmelt» парою. Ця обробка додає поверхні м'ягкості і довгий термін служб
Пружинна система «Pocket Spring» (272 шт./м.кв.) представляє собою блок незалежних пружин, який забезпечують ортопедичні та анатомічні властивості матраца і скріплена по периметру рамою з прокатної сталі, що надає виробу підвищену надійність. Завдяки цій технології кожна пружина в блоці працює незалежно від сусідніх, чим досягається висока точкова еластичність матраца та правильний розподіл навантаження тіла. У результаті матрац анатомічно ідеально повторює контури тіла, м'язи розслабляються, і людина відчуває найвищий ступінь особистого комфорту.
Двоспальні моделі таких матраців примітні тим, що відмінно підходять для людей навіть з великою різницею у вазі.
Єврокаркас – каркас, встановлений по периметру пружинного блоку. Він робить матрац більш жорстким по периметру, попереджає деформацію країв, дозволяє підтримувати правильну форму матраца і продовжити термін його експлуатації.
Ефект «зима-літо» Комфорт, адаптований до зими і літа, завдяки натуральному шару шерсті і бавовни.Овеча шерсть – природний захист від холоду і вогкості, гарантує спокійний, міцний і глибокий сон. Натуральна бавовна дарує особливе відчуття комфорту і прохолоди спекотним літом.

Склад матраца EMM ортопедичний Sleep&Fly; Optima:
1, Чохол - тканина жаккард з мікрофіброю підвіщеної міцності з зовні
2, Піна з масажний ефектом
3, Термоповсть
4, Пружинна система «Pocket Spring», скріплена по периметру рамкою Із прокатної Сталі
5, Термоповсть
6, Піна з масажний ефектом
7, Чохол - тканина жаккард з мікрофіброю підвіщеної міцності з зовні
8, Єврокаркас з піни
Характеристки матраца EMM ортопедичний Sleep&Fly; Optima:
- Тип PocketSpring
- Жорсткість середня
- Максимальне навантаження на 1 спальне місце 130 кг
- Ефект "Зима-Літо" Є
- Водонепроникний Немає
- Висота 20 см
- Термовойлок
- Чохол Жаккард з мікрофіброю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Катеринославські меблеві майстерні |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Кількість зон жорсткості матраца | 1 |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 272 шт. |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Комплектація матраца | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
- Ціна: 7 461 ₴
