Опис товару
Габаритний розмір: 2400х820х1500х960 мм;
Спальне місце: 1950x1500 мм;
Механізм розкладки: єврокнижка або алігатор;
Наповнювач: ламельний блок, ППУ 25-35 щільності, повсть, синтепон;
Подушки: холлофайбер, знімні чохли;
Корпус: дерев'яний каркас, ДСП, ДВП;
Підлокітники: мають ніші, відкривні накладки з МДФ;
Базові кольори МДФ накладок: білі, вінтаж, старе дерево, горіх, венге;
Білизняний ящик: виготовлений з ДСП, ДВП, декоративно оббитий.
Великий і зручний кутовий диван Гармонія - це симфонія затишку і домашнього комфорту. М'які форми, нестандартний дизайн зробили цю модель улюбленцем в сім'ях, де люблять проводити час разом і приймати багато гостей. Вагомі переваги цього дивана - його велике і комфортне спальне місце, а також простий і надійний розкладний механізм.


Габаритний розмір: 2400х820х1500х960 мм;
Спальне місце: 1950x1500 мм;
Механізм розкладки: єврокнижка або алігатор;
Наповнювач: ламельний блок, ППУ 25-35 щільності, повсть, синтепон;
Подушки: холлофайбер, знімні чохли;
Корпус: дерев'яний каркас, ДСП, ДВП;
Підлокітники: мають ніші, відкривні накладки з МДФ;
Базові кольори МДФ накладок: білі, вінтаж, старе дерево, горіх, венге;
Білизняний ящик: виготовлений з ДСП, ДВП, декоративно оббитий.
Великий і зручний кутовий диван Гармонія - це симфонія затишку і домашнього комфорту. М'які форми, нестандартний дизайн зробили цю модель улюбленцем в сім'ях, де люблять проводити час разом і приймати багато гостей. Вагомі переваги цього дивана - його велике і комфортне спальне місце, а також простий і надійний розкладний механізм.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurosof |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Мікрофібра, Нубук, Комбінований, Велюр, Гобелен, Штучна замша, Жаккард, Штучна шкіра, Флок, Рогожка, Шеніл, Оксамит |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | кутовий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Коліщата | Так |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Функція релакс | Немає |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 82 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Опори | дерево, пластик |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Знімні чохли | спинки |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан, дерев'яні ламелі, термоповсть |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія тканин | Категорія 1 (5$) |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 26 022 ₴

