Опис товару
Габаритний розмір: 800x820x1000 мм;
Спальне місце: 1500x650 мм;
Механізм розкладки: єврокнижка;
Наповнювач: ламельний блок, ППУ 25-35 щільності, повсть, синтепон; Подушки: холлофайбер, знімні чохли;
Корпус: дерев'яний каркас з бруса хвойних порід, ДСП, ДВП;
Підлокітники: натуральне дерево;
Базові кольори підлокітників: горіх, венге, білі;
Білизняний ящик: виготовлений з ДСП, ДВП, декоративно оббитий.

Габаритний розмір: 800x820x1000 мм;
Спальне місце: 1500x650 мм;
Механізм розкладки: єврокнижка;
Наповнювач: ламельний блок, ППУ 25-35 щільності, повсть, синтепон; Подушки: холлофайбер, знімні чохли;
Корпус: дерев'яний каркас з бруса хвойних порід, ДСП, ДВП;
Підлокітники: натуральне дерево;
Базові кольори підлокітників: горіх, венге, білі;
Білизняний ящик: виготовлений з ДСП, ДВП, декоративно оббитий.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurosof |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Нубук, Комбінований, Флок, Велюр, Гобелен, Оксамит, Жаккард, Мікрофібра, Рогожка, Шеніл |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Коліщата | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Підлокітники | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 82 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глибина | 100 см |
| Ширина | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 45 см |
| Довжина спального місця | 150 см |
| Ширина спального місця | 65 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас крісла | натуральне дерево, ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево, пластик |
| Основа сидіння | дерев'яні ламелі |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Знімні чохли | спинки |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, пінополіуретан, синтепон, дерев'яні ламелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія тканин | Категорія 1 (5$) |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 13 005 ₴

