Опис товару
Габаритний розмір: 2070x820x1020 мм;
Спальне місце: 1900x1500 мм;
Механізм розкладки: єврокнижка;
Наповнювач: ламельний блок, ППУ 25-35 щільності, повсть, синтепон;
Подушки: холлофайбер, знімні чохли;
Корпус: дерев'яний каркас з бруса хвойних порід, ДСП, ДВП;
Підлокітники: натуральне дерево;
Базові кольори підлокітників: горіх, венге, білі;
Білизняний ящик: виготовлений з ДСП, ДВП, декоративно оббитий.
Диван добре виглядає в стилі «прованс». У тканинах м'яких тонів і білими підлокітниками з натурального дерева. Але і інші, більш темні варіанти, ні в якому разі не зіпсують стильний вигляд розкладного дивана Мілан.


Габаритний розмір: 2070x820x1020 мм;
Спальне місце: 1900x1500 мм;
Механізм розкладки: єврокнижка;
Наповнювач: ламельний блок, ППУ 25-35 щільності, повсть, синтепон;
Подушки: холлофайбер, знімні чохли;
Корпус: дерев'яний каркас з бруса хвойних порід, ДСП, ДВП;
Підлокітники: натуральне дерево;
Базові кольори підлокітників: горіх, венге, білі;
Білизняний ящик: виготовлений з ДСП, ДВП, декоративно оббитий.
Диван добре виглядає в стилі «прованс». У тканинах м'яких тонів і білими підлокітниками з натурального дерева. Але і інші, більш темні варіанти, ні в якому разі не зіпсують стильний вигляд розкладного дивана Мілан.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurosof |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Мікрофібра, Нубук, Комбінований, Велюр, Гобелен, Штучна замша, Жаккард, Штучна шкіра, Флок, Рогожка, Шеніл, Оксамит |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Вбудований столик | Ні |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Коліщата | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Функція релакс | Немає |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 82 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас дивану | ДСП, натуральне дерево |
| Опори | дерево, пластик |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Знімні чохли | спинки |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан, дерев'яні ламелі, термоповсть |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія тканин | Категорія 1 (5$) |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 21 288 ₴




