Опис товару
Стіл розкладний
Матеріал: корпус - ДСП, оббивка - еко шкіра
Розмір (Ш/Г/В): стіл - 57 х 114/90/75 см., куток - 110/140(47)/83 см.
Колір: вишня / медовий, темний горіх / шоколад
Стіл розкладний
Матеріал: корпус - ДСП, оббивка - еко шкіра
Розмір (Ш/Г/В): стіл - 57 х 114/90/75 см., куток - 110/140(47)/83 см.
Колір: вишня / медовий, темний горіх / шоколад
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Вишня, Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 570 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 570 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1140 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Вишня / Медовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 427 ₴


