Опис товару
Матеріал: каркас - дерево бук
Розмір (Ш/Г/В): 31/31/45 см.
Колір: горіх темний, горіх
Матеріал: каркас - дерево бук
Розмір (Ш/Г/В): 31/31/45 см.
Колір: горіх темний, горіх
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Темний Горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


