Опис товару
Стіл не розкладний
Матеріал: дерево бук
Розмір (Ш/Г/В): 90/60/75 см.
Колір: бук натуральний
Стіл не розкладний
Матеріал: дерево бук
Розмір (Ш/Г/В): 90/60/75 см.
Колір: бук натуральний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Нет |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Розмір стільниці кухонного столу | Нет |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Нет |
| Фасади | натуральне дерево |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Колір | Бук |
| Колір (відтінок) меблів | Натуральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 343 ₴

