Опис товару
Матеріал: каркас - дерево бук, оббивка - еко шкіра
Розмір (Ш/Г/В): 47/44/104 см.
Колір: коричневий
Матеріал: каркас - дерево бук, оббивка - еко шкіра
Розмір (Ш/Г/В): 47/44/104 см.
Колір: коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1040 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 993 ₴

