Опис товару
Гарне доповнення в передпокій чи в спальню.
Матеріал: каркас - дерево бук, оббивка - тканина
Розмір (Ш/Г/В): 145/44/76 см.
Колір: горіх, слонова кістка, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина | 440 мм |
| Довжина | 1450 мм |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Вбудований бар | Нет |
| Висота | 760 см |
| Колір виробу | Горіх |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність спального місця | Немає |
| Наявність спинки | Нет |
| Наявність шухляди | Нет |
| Обивний матеріал | тканина |
| Тип опор | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 085 ₴


