Опис товару
Матеріал: каркас - дерево бук, оббивка - тканина
Розмір (Ш/Г/В): 46/46/47,5 см.
Колір: білий, слонова кістка, білий + патина
Матеріал: каркас - дерево бук, оббивка - тканина
Розмір (Ш/Г/В): 46/46/47,5 см.
Колір: білий, слонова кістка, білий + патина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 187 ₴





