Опис товару
Матеріал: каркас - дерево бук, оббивка - тканина
Розмір (Ш/Г/В): 45,5/43,5/101,5 см.
Колір: горіх
Матеріал: каркас - дерево бук, оббивка - тканина
Розмір (Ш/Г/В): 45,5/43,5/101,5 см.
Колір: горіх
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1015 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Avilla 2/2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 889 ₴


