Опис товару
Стіл розкладний
Матеріал: ноги - дерево ясен, стільниця - дерево ясен
Розмір (Ш/Г/В): 120 x 160/80/75 см., 140 x 180/85/75 см.
Колір: слонова кістка + патина, горіх + патина
Стіл розкладний
Матеріал: ноги - дерево ясен, стільниця - дерево ясен
Розмір (Ш/Г/В): 120 x 160/80/75 см., 140 x 180/85/75 см.
Колір: слонова кістка + патина, горіх + патина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Слонова кістка |
| Розмір виробу | 120 x 160/80/75 див. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 882 ₴










