Опис товару
Зручний дерев"яний стілець з високою спинкою.
Матеріал: каркас - дерево, оббивка - тканина
Розмір (Ш/Г/В): 44/43/92 см.
Колір: горіх
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 267 ₴

