Опис товару
Стіл розкладний
Матеріал: ноги - дерево, стільниця - шпон
Розмір (Ш/Г/В): 126 x 160/81/75 см.
Колір: горіх темний, бежевий
Стіл розкладний
Матеріал: ноги - дерево, стільниця - шпон
Розмір (Ш/Г/В): 126 x 160/81/75 см.
Колір: горіх темний, бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1240 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1240 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 810 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Фасади | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 289 ₴




