Опис товару
М'який, легкий, зручний.
Габаритні розміри:
Ширина - 500 мм.
Глибина - 500 мм.
Висота - 490 мм.
Перехід у каталог дистрибютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці) Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Вибір тканин:

М'який, легкий, зручний.
Габаритні розміри:
Ширина - 500 мм.
Глибина - 500 мм.
Висота - 490 мм.
Перехід у каталог дистрибютора тканини відбувається після натискання на логотип (розміщені нижче на сторінці) Вибравши тканину, уточніть у наших менеджерів, якій категорії на сайті відповідає ваш вибір.
Вибір тканин:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofa |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, ДСП |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 490 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| категорія | |
| Категорія тканин | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 365 ₴

