Опис товару
Стілець для домашнього вжитку чи використанні у закладах харчування з високою спинкою та м"яким сидінням.
Розміри (Ш/Г/В) - 43/47/101*49 см.
Матеріал - Тканина/метал
Колір: Бежевий/чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке, Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1010 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 552 ₴




