Опис товару
Виготовленийв скандинавському стилі, простий і міцний,такий стілець буде доречним на вашій сучасній кухні
Розміри (Ш/Г/В) - 49/41/77 см.
Матеріал - Дерево / Тканина
Колір: Дуб / Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 224 ₴

