Опис товару
Крісло виробництва фабрики Signal регулюється по висоті.
Розміри (Ш/Г/В) - 48/41/84 - 96/38 - 50 см.
Матеріал - Пластик / Тканина Мембранна
Колір: Чорно-Синій, рожево-сірий
Крісло виробництва фабрики Signal регулюється по висоті.
Розміри (Ш/Г/В) - 48/41/84 - 96/38 - 50 см.
Матеріал - Пластик / Тканина Мембранна
Колір: Чорно-Синій, рожево-сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 840 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 500 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 380 мм |
| Глибина крісла | 410 мм |
| Ширина крісла | 480 мм |
| Регулювання крісла | |
| Висота підлокітників | Ні |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Висота спинки крісла | Ні |
| Глибина сидіння крісла | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітників навколо своєї осі | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплект стопор-опор | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Обивний матеріал сидіння крісла | тканина |
| Обивний матеріал спинки крісла | тканина |
| Хрестовина | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорно-Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 684 ₴




