Опис товару
Вішак виробництва фабрики Signal чудове рішення для дому чи офісу.
Розміри (Ш/В) - 46 - 175 см.
Матеріал - Метал
Колір: Хром
Вішак виробництва фабрики Signal чудове рішення для дому чи офісу.
Розміри (Ш/В) - 46 - 175 см.
Матеріал - Метал
Колір: Хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Хром |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | хромований метал, пластик |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 796 ₴

