Опис товару
Вишуканий керамічний стіл створений дизайнерами для вашої насолоди і комфорту.
Стіл розкладний
Розмір (Ш/Г/В) - 160 x90/75 см.
Матеріал - кераміка/метал
Колір - Білий ефект мармуру/золото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Золото |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Фасади | скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 040 ₴






