Опис товару
Круглий стіл-гарний вибір для компактної кухні
Розмір (Ш/Г/В) - 120/120/76 см.
Матеріал - Фарбована Сталь / ЛДСП
Колір - Дуб/ Чорний матовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴





