Опис товару
Розкладний стіл -гарне доповнення в будинок
Розмір (Ш/Г/В) - 80/120*160 /75 см.
Матеріал - МДФ+iшпон /метал
Колір - дуб ремісника/чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір виробу | 80x60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 120 ₴






