Опис товару
Розмір (Ш/Г/В) - 80/60/75 см.
Матеріал - Пофарбований Метал / Скло Гартоване
Колір - Чорний, Білий, Сірий, Кремовий.
Розмір (Ш/Г/В) - 80/60/75 см.
Матеріал - Пофарбований Метал / Скло Гартоване
Колір - Чорний, Білий, Сірий, Кремовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Стільниця | скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 488 ₴




