Опис товару
Розмір (Ш/Г/В) - 200/100/76 см.
Матеріал - МДФ / Скло
Колір - Мідь / Прозорий
Розмір (Ш/Г/В) - 200/100/76 см.
Матеріал - МДФ / Скло
Колір - Мідь / Прозорий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Колір (відтінок) меблів | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Стільниця | скло |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного столу | Нет |
| Розмір стільниці кухонного столу | Нет |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Нет |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Царговий пояс столу | МДФ |
| Колір | Мідний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 624 ₴


