Матрац EMM Take&Go Slim Roll

влевовправо
Матрац EMM Take&Go; Slim Roll
- Чохол - тканина стрейч, прошита натуральною шерстю
- Блок з комфортної піни
- Чохол - тканина стрейч, прошита натуральним хлопком
![]()
![]()

Інструкції:
Упакований матрац Take & Go треба покласти на рівну горизонтальну поверхню або ліжко.
Потім обережно розкрийте зовнішню вакуумну упаковку Вашого нового матраца, не використовуючи гострих предметів (будьте обережні, щоб не пошкодити оббивку матраца).
Розкрутіть матрац і розкладіть по горизонтальній поверхні або ліжка.
Зробіть обережно невеликий прокол вакуумної упаковки, не пошкодивши при цьому матрац. Дайте матрацу кілька годин полежати. Зніміть упаковку.
Після закінчення 72 годин Ваш новий вакуумний матрац повністю відновить свої властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Катеринославські меблеві майстерні |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 90 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Комплектація матраца | |
| Аератори | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 743 ₴

