Опис товару
Модульна спальня Бася Нова
Фасад доповнений декоративним малюнком.
Розмір (Ш/Г/В) - 2725/60,5/212,5 см.
Матеріал: ДСП
Колір: корпус - Чорний Глянець, фасад - Білий Глянець / Олімпія
ДСП Чорний Глянець

ДСП Білий Глянець / Нейла
ДСП Білий Глянець / Олімпія

Модульна спальня Бася Нова
Фасад доповнений декоративним малюнком.
Розмір (Ш/Г/В) - 2725/60,5/212,5 см.
Матеріал: ДСП
Колір: корпус - Чорний Глянець, фасад - Білий Глянець / Олімпія
ДСП Чорний Глянець

ДСП Білий Глянець / Нейла
ДСП Білий Глянець / Олімпія

Характеристики
| Габаритні розміри шафи | |
|---|---|
| Висота шафи | 2125 мм |
| Глибина шафи | 605 мм |
| Ширина шафи | 2725 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Білий Глянець / Нейла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 544 ₴


