Опис товару
Модульня спальня Бянко
Загальні розміри (Ш/Г/В) - 700/20/900 мм.
Матеріал: корпус - ДСП, фасад - дзеркало
Колір корпус - білий, фасад - білий глянець, вставка - дуб сонома

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу, HoReCa |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 491 ₴

