висота: 220 см
ширина: 82 см
глибина: 40 см
Виробництво: фабрика BRW (Україна).
Випускається в кольорі: дуб Сономa;
Використовувані матеріали:
корпус - ДСП;
фасад - ДСП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2200 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 980 ₴

